www.hotel-ubytovani.com
Hotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - hotel má reštauráciuHotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - možnosť pripojenia na internetHotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - k dispozícii letná terasaHotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov - Izby s vlastnou toaletou
 

Hotel Mlyn Brejlov
Brezany 29, Tynec nad Sazavou 25741
Czech Republic
Pension-Tynec-Mlyn-Brejlov@cz-hotel.eu

Aktuálne počasie
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Hotel Mlyn Brejlov ubytovanie Tynec nad Sazavou Aktuálne počasie jasno
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Mlyn Brejlov - ubytovanie Tynec nad Sazavou | Vítajte

 
Hotel Tynec nad Sazavou Mlyn Brejlov

V pôvabnej krajine na brehu rieky Sázavy, 30 km od Prahy leží hotel Mlýn Brejlov. Je tým pravým miestom pre odpočinok, relaxáciu, svadby, oslavy i športové vyžitie.

Rodinný hotel Mlýn Brejlov je z jednej strany obmývaný nádhernou riekou Sázavou a z druhej strany je obklopený veľkou záhradou, v ktorej je umiestnené sedem chatiček. Súčasťou areálu je tiež parkovisko, volejbalové a nohejbalové ihrisko, veľké ohnisko, miestnosť pre bicykle a mólo k pohodlnému pristávaniu lodiek.

Od apríla je každoročne otvorená výletná reštaurácie a záhradka na brehu Sázavy s domácimi špecialitami, mäsom a rybami na grile, čerstvými zeleninovými šalátmi, dezerty vlastnej výroby a zmrzlinovými pohármi.

Rodinný hotel Mlýn Brejlov ubytovanie:
Hotel celoročne ponúka ubytovanie v 18 izbách s vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii je 55 lôžok v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách. Izby sa nachádzajú v druhom a treťom poschodí a väčšina z nich ponúka romantický pohľad na rieku Sázavu.

Mlýn Brejlov ubytovanie v chatkách:
Hotelový komplex Mlýn Brejlov vTýnci nad Sázavou ponúka aj ubytovanie v 7 chatkách s 35 lôžkami. Každá chatička má sociálne zariadenie, dve spálne, predsieň a vlastné vonkajšie posedenie. Chatky sa nachádzajú uprostred krásnej, udržiavanej záhrady.

Týnec nad Sázavou ubytovanie Mlýn Brejlov raňajky:
Raňajky sa podávajú švédskym stolom, pečú tu vlastné bagetky, orechový chlieb, jablkové štrúdle a bábovky. Ďalej je tu výber šuniek, syrov, domáce džemy, nátierky, šaláty z čerstvého ovocia. Pri krásnom počasí sa raňajky podávajú na vonkajšej záhradke na brehu rieky Sázavy.

Mlýn Brejlov Reštaurácia - kuchyne - pikniky:
Brejlovská kuchyne to je menu plné vyskúšaných domácich receptov a nápadov. S grilovaným mäsom a rybami, čerstvými zeleninovými šalátmi a ovocím, s dezerty vlastnej výroby a zmrzlinovými poháry. Prevoňaná bylinkami z vlastnej záhrady a čerstvo pečeným orechovým chlebom. Je otvorená hotelovým hosťom aj náhodne prichádzajúcim. V reštaurácii hotela Mlyn Brejlov, na vonkajšej terase alebo s košom v tráve ochutnajte vynikajúce špeciality.

Týnec nad Sázavou Hotel Mlyn Brejlov školenie - svadby:
Mlyn Brejlov má vhodné podmienky a priestory pre vzdelávanie, firemné školenia a rokovania. Okrem Vami pripravených školení Vám môže ponúknuť vzdelávanie v oblasti obsluhy PC, pre ktoré má akreditáciu Ministerstva školstva.

K dispozícii sú dve školiace miestnosti pre 40 a 60 osôb a salónik pre 20 osôb v I. poschodí hotela, ktorý je vhodný nielen pre školenia, ale tiež besedu, meditačné cvičenie, atď. V priestoroch hotela je možné využiť vysokorýchlostné pripojenie k internetu prostredníctvom Wi-fi, prenájom techniky, občerstvenie ...

Čarovný kút na rieke Sázave iba pre Vás je skvelým miestom pre usporiadanie svadby, obradu aj hostiny. Svadobný obrad je možné zabezpečiť priamo v hoteli Mlýn Brejlov v Týnci nad Sázavou, v mieste, ktoré si vyberiete. Radi Vám pripraví kompletný scenár Vášho svadobného obradu v spolupráci s miestnou matrikou. Svadobné obrady zabezpečuje matrika Týnec nad Sázavou, podľa priania snúbencov a na základe osobného stretnutia.