www.hotel-ubytovani.com
Hotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov - disponuje restauracíHotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov -  je k dispozici připojení na internetHotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov -  je k dispozici letní terasaHotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Mlýn Brejlov
Břežany 29, Týnec nad Sázavou 25741
Česká Republika
Pension-Tynec-Mlyn-Brejlov@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Mlýn Brejlov ubytování Týnec nad Sázavou Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Mlýn Brejlov - ubytování Týnec nad Sázavou | Vítejte

 
Hotel Týnec nad Sázavou Mlýn Brejlov

V půvabné krajině na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy leží hotel Mlýn Brejlov. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití.

Rodinný hotel Mlýn Brejlov je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, ve které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost pro kola a molo k pohodlnému přistávání loděk.

Od dubna je každoročně otevřena výletní restaurace a zahrádka na břehu Sázavy s domácími specialitami, masem a rybami na grilu, čerstvými zeleninovými saláty, deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

Rodinný hotel Mlýn Brejlov ubytování:
Hotel celoročně nabízí ubytování v 18 pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je 55 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje se nachází v druhém a třetím patře a většina z nich nabízí romantický pohled na řeku Sázavu.

Mlýn Brejlov ubytování v chatičkách:
Hotelový komplex Mlýn brejlov v Týnci nad Sázavou nabízí také ubytování v 7 chatičkách s 35 lůžky. Každá chatička má sociální zařízení, dvě ložnice, předsíň a vlastní venkovní posezení. Chatičky se nacházejí uprostřed krásné, udržované zahrady.

Týnec nad Sázavou ubytování Mlýn Brejlov snídaně:
Snídaně se podávají švédským stolem, vlastní pečené bagetky, ořechový chléb, jablkové štrůdly a bábovky. Dále je výběr šunek, sýrů, domácí džemy, pomazánky, saláty z čerstvého ovoce. Při krásném počasí se snídaně podávají na venkovní zahrádce na břehu řeky Sázavy.

Mlýn Brejlov Restaurace - kuchyně - pikniky:
Brejlovská kuchyně to je menu plné vyzkoušených domácích receptů a nápadů. S grilovaným masem a rybami, čerstvými zeleninovými saláty a ovocem, s deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry. Provoněná bylinkami z vlastní zahrady a čerstvě pečeným ořechovým chlebem. Je otevřena hotelovým hostům i náhodně příchozím. V restauraci hotelu Mlýn Brejlov, na venkovní terase nebo s košem v trávě ochutnejte vynikající speciality.

Týnec nad Sázavou Hotel Mlýn Brejlov školení - svatby:
Mlýn Brejlov má vhodné podmínky a prostory pro vzdělávání, firemní školení a jednání. Kromě Vámi připravených školení Vám může nabídnout vzdělávání v oblasti obsluhy PC, pro které má akreditaci Ministerstva školství.

K dispozici jsou dvě školící místnosti pro 40 a 60 osob a salónek pro 20 osob v I. patře hotelu Mlýn Brejlov. Salonek je vhodný nejen pro školení, ale i besedu, meditační cvičení, atd. V prostorách hotelu lze využít vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím Wi-fi, pronájem techniky, občerstvení ...

Kouzelný kout na řece Sázavě pouze pro Vás je skvělým místem pro uspořádání svatby, obřadu i hostiny. Svatební obřad je možné zajistit přímo v hotelu Mlýn Brejlov v Týnci nad Sázavou, v místě, které si vyberete. Rádi Vám připraví kompletní scénář Vašeho svatebního obřadu ve spolupráci s místní matrikou a oddávajícími. Svatební obřady zajišťuje matrika Týnec nad Sázavou, dle přání snoubenců a na základě osobního setkání.